Спортивні програми

Програма підготовки дайверів-аматорів:

PSAI Спорт-дайвер

Стиль і концепція підготовки дайверів PSAI відрізняється від загальноприйнятого підходу що пропонується молодшими тренінговими агентствами, де прийнято чітко розділяти рекреаційний і технічний дайвінг таким чином, що кожен напрямок включає окремий набір теорії, процедур і стандартів. Такий підхід змушує студента що приходить на просунуті курси починати навчання «з нуля» або як мінімум по другому разу вивчати і перевіряти на практиці той набір знань який він отримав на своїх перших – базових курсах, але з якихось причин ці навички і знання не були використані ним практично.

Інакше кажучи, в PSAI послідовність курсів і відповідні їм набори стандартів і процедур побудовані таким чином, щоб студент отримував тільки той набір знань і навичок який буде ним використаний на 100% і з великою частотністю. Такий підхід дозволяє теорію в буквальному сенсі «записати» на рівень підсвідомості, а навички перетворити в рефлекси.

Нижче представлена графічна структура початкової програми навчання PSAI Sport Diving. У цій програмі вже закладені основи для подальших більш просунутих і цікавих форм дайверської активності.

Всі програми розташовані в чіткій послідовності їх освоєння. Зверніть увагу що деякі з програм посилаються на окремі міні-спеціалізації. З описом всіх спеціалізацій спортивного спрямування PSAI ви можете ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту.

 

Всі наступні – просунуті курси для студентів PSAI це не заміна і не повторення (добре забутого матеріалу), а свого роду ап-грейд що розширює кордони занурень завдяки додатковій інформації та відповідний набір моторних навичок що доповнює вже існуючі початкові навички.

Грубо кажучи, дайвер PSAI проходить курс за курсом, не забиває мозок марними теоріями і практиками, а отримує кожен раз рівно стільки абсолютно корисної інформації скільки потрібно в рамках даного рівня сертифікації (рівня підготовки).

Саме тому, підготовка до рівня дайвера глибоководника відбувається майже не помітно, від курсу Опен-вотер до курсу Едванс-трімікс, поступово нарощуючи теоретичну підготовку і вдосконалюючи базові навички.

Зверніть увагу, що починаючи з рівня Rescue Diver RAPID Program ™ кандидат може переключитися повністю на технічні програми для дайверів. З перліком технічних дайвінг програм можна ознайомитися в розділі PSAI Technical Diving Program